Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

ціна таксі у Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з основними цінами на послуги таксі в Києві. Точну вартість майбутньої поїздки ви можете цілодобово розрахувати за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись до оператора.

Розрахувати точну вартість майбутньої поїздки ви можете на нашому сайті, а також звернувшись до оператора за коротким номером - 902 (callback)

Серед основнмх переваг Таксі 902 є доступні ціни на послуги. Завдяки багаторічному досвіду нам вдалося сформувати найбільш вигідну цінову пропозицію серед всіх таксі Києва. Незважаючи на доступну ціну кожної поїздки, вдалося зберегти високий рівень обслуговування, залишаючи можливість кожному нашому замовнику економити на послугах.

Звернувшись в Таксі 902, ви можете оформити замовлення не тільки по Києву, але і для міжміських поїздок, або в аеропорт Бориспіль. Великий парк автомобілів та професійні водії максимально швидко та безпечно доставлять вас за вказаною адресою. Та ще й за найнижчими цінами таксі в Києві. Переконатися в цьому ви можете, розрахувавши вартість онлайн, або звернувшись до нашого оператору.

На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з приблизними цінами на найбільш популярні напрямки:

  • ціни по Києву;
  • ціни на міжміські поїздки;
  • ціни таксі в аеропорт Бориспіль.

 

Точну вартість майбутньої поїздки можна розрахувати самостійно за допомогою форми онлайн замовлення, а також ви можете цілодобово звернутися до одного з наших операторів за коротким номером - 902 (callback). Оператор Таксі 902 розрахує точну вартість майбутньої поїздки, а також підбере найближчий вільний автомобіль.

Більшість жителів та гостей Києва намагаються економити і економія ця повинна бути розумною. Таксі 902 є тим рідкісним випадком, коли економія не відбувається на шкоду якості, адже ми уважно стежимо за тим, щоб кожен замовник отримав не тільки найдешевше таксі Києва, а й якісний сервіс!

Часті запитання про ціни Таксі 902

🔶 Які зараз актуальні ціни таксі?
Ознайомитися з актуальними цінами таксі в Києві, а також на міжміські поїздки, ви можете на сторінках нашого сайту. Мінімальне замовлення - 30 грн., Тариф по місту - 5 грн/км, міжміське таксі - 6 грн/км. Також доступні ціни таксі на додаткові послуги та різні класи автомобілів.
🔶 Як розрахувати вартість таксі в Києві?
Точну вартість таксі ви можете розрахувати онлайн, використовуючи форму на сайті, або через оператора. Вкажіть маршрут поїздки та оберіть клас авто, після чого ви побачите вартість поїздки за актуальними тарифами служби. Також можна звернутися до оператора за номером - 902 (безкоштовно з мобільного).
🔶 Чому замовлення Таксі 902 - краще рішення?
Якщо ви шукаєте дешеве таксі в місті Київ, то наші ціни вас приємно здивують. Розрахуйте вартість онлайн або за номером замовлення. Також ми регулярно проводимо акції та даруємо знижки для пасажирів. Таксі 902 - швидка подача, великий парк авто та якісний сервіс за доступними цінами.
🔶 Як отримати знижку на поїздку в Таксі 902?
Регулярні акції та знижки на поїздки допоможуть вам економити при кожному замовленні. Розрахуйте вартість та замовте авто онлайн, так ви зможете економити до 20% на кожній поїздці. Знижка пропонується на замовлення з сайту або додатку служби.
Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

05:30
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ