Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Великий вибір послуг

Таксі 902 пропонує великий вибір послуг таксі у Києві. Звернувшись в нашу компанію ви можете викликати найдешевше таксі Києва та скористатися додатковими послугами.

Служба Таксі 902 пропонує великий вибір послуг таксі у Києві. На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з усіма пропозиціями компанії, а також більш детально почитати про кожну послугу, яку надає служба. Ми прагнемо постійно вдосконалюватися, пропонуючи можливість нашим клієнтам отримати якісний сервіс за розумними цінами таксі.

Звернувшись в Таксі 902 ви можете скористатися такими послугами:

 • Замовлення таксі в Києві

  Виклик найближчого вільного автомобіля для поїздок по місту, в передмістя, а також по Україні. Доступна ціна кожної поїздки та великий парк автомобілів дозволить організувати комфортну поїздку для одного або груп пасажирів.

 • Попереднє замовлення

  Можливість виклику автомобіля на той час, який необхідний замовнику. Найбільш часто використовується при поїздках в аеропорт, або на вокзал Києва. Необхідно вказати час подачі в формі онлайн замовлення, або повідомити одному з наших операторів.

 • Зустріч з табличкою

  Якщо вас потрібно зустріти з іменною табличкою таксі в аеропорту або на вокзалі, то буде потрібно вказати бажаний напис та час подачі. Водій служби зустріне вас в точно призначений час з табличкою, та проведе до припаркованого автомобіля.

 • Міжміське таксі

  Різні класи автомобілів для міжміських поїздок з Києва. Вигідні ціни на міжміське таксі є відмінною можливістю замовити недороге міжміське таксі Києва.

 • Онлайн замовлення таксі

  Зручні інструменти, які відкривають можливість оформити виклик не тільки за коротким номером служби - 902 (callback), але і за допомогою безкоштовного мобільного додатку, або зі сторінок нашого сайту.

 • Драйвер таксі (тверезий водій)

  Стане в нагоді в тому випадку, якщо ви самі сісти за кермо власного автомобіля не можете. Професійний водій прибуде до вашого авто та пережене його до найближчого паркінгу, або за вашою домашньою адресою.

 • Кур'єрська доставка

  Послуга таксі, завдяки якій не доведеться відволікатися від своїх справ для доставки кореспонденції, квітів, ключів, а також інших предметів вагою до 20 кілограм. Це за вас зробить водій нашої служби.

 • Таксі погодинно

  Оплата відбувається не за маршрутом поїздки, а за час. Особливо зручно в тому випадку, якщо вам необхідно протягом дня зробити багато поїздок по місту, або необхідний транспорт для перевезення делегацій. Ви платите за час оренди автомобіля, а не за кожен маршрут окремо.

 • Таксі для тварин

  Коли є необхідність відвезти домашнього улюбленця до ветеринара, на дачу або виставку. Завдяки цій послузі таксі ви зможете здійснювати поїздки з вашої собакою, кішкою або папугою. Досить попередити оператора про це.

 • Обслуговування урочистостей

  Різні класи автомобілів для погодинного обслуговування урочистих та ділових заходів. Оператор служби підкаже, які автомобілі є в наявності, а також ознайомить з умовами та актуакльними цінами таксі на обслуговування урочистих подій.

 • Технічна допомога

  Особливо актуально для автовласників в разі, коли розрядився акумулятор або коли необхідно машину відбуксирувати до найближчого СТО. В цьому випадку краще довірити справу професійному водієві служби Таксі 902.

 

Більш детально ознайомитися з кожною послугою нашої компанії ви можете на сторінках нашого сайту. Таксі 902 - якісний та недорогий сервіс в Києві. Ми прагнемо, щоб кожне ваше звернення в нашу компанію було максимально швидко та якісно опрацьовано. Також наша служба пропонує найдоступніші ціни на послуги таксі в Києві. Розрахуйте вартість онлайн, або звернувшись за коротким номером таксі - 902 (callback).

Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

16:15
 • Оплата водію на карту
 • Тварина
 • Кондиціонер
 • Курьерська доставка
 • По місту
 • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ