Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

17:00
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

Найдоступніша ціна на таксі в Києві
Розрахуйте вартість поїздки онлайн

Таксі 902 пропонує найвигідніші ціни таксі у Києві. Переконатися в цьому ви можете на сторінках нашого сайту, розрахувавши маршрут поїздки, а також звернувшись до одного з наших операторів за коротким номером - 902 (callback).

Отримай моментальну знижку на онлайн замовлення
Кожне замовлення таксі онлайн зі знижкою 15%

У таксі 902 діє акція на всі онлайн замовлення. Ви можете розрахувати вартість поїздки та оформити замовлення з нашого сайту, при цьому вартість поїздки вас приємно здивує, адже вона на 15% дешевше.

Надійне та недороге таксі Києва
100% подача авто у Києві та вигідна ціна

Найвигідніша ціна на послуги таксі у Києві. Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то ми пропонуємо найбільш лояльні ціни. Швидка подача та великий парк автомобілів не змусять вас нудьгувати в очікуванні.

Великий вибір послуг

Таксі 902 пропонує великий вибір послуг таксі у Києві. Звернувшись в нашу компанію ви можете викликати найдешевше таксі Києва та скористатися додатковими послугами.

Доступна вартість таксі у Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з основними цінами на послуги таксі у Києві. Точну вартість майбутньої поїздки ви можете цілодобово розрахувати за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись до оператора.

Розрахувати точну вартість майбутньої поїздки ви можете на сторінках нашого сайту, а також звернувшись за коротким номером - 902 (callback)

Серед величезної кількості служб таксі Києва досить складно обрати компанію, яка стане надійним партнером при будь-якій поїздці. Однак ще складніше вибрати службу, яка запропонує якісний сервіс за розумними цінами. Саме з такими муками вибору стикається щодня величезна кількість жителів та гостей столиці. Насправді все досить просто, адже досить звернутися в службу 902!

Таксі 902 - це цілодобове замовлення таксі в Києві. Великий парк автомобілів, а також уважне ставлення до якості обслуговування, дали можливість запропонувати гостям та киянам якісний сервіс та практично 100% подачу у місті. Звернувшись в Таксі 902, ви маєте змогу оформити виклик по місту, в аеропорт Бориспіль, або підібрати комфортний автомобіль за найкращою ціною для міжміського поїздки.

Окремо варто виділити ціни на послуги, адже ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на послуги таксі (Київ). Великий досвід компанії дав можливість запропонувати кожному нашому замовнику найдоступніші ціни, але при цьому залишити якість обслуговування на висоті. Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Києві, то досить набрати номер замовлення - 902 (callback), після чого ми вам передзвонимо та оператор зафіксує виклик.

Онлайн замовлення таксі Києва - дешево, швидко та зручно!

Сучасний світ постійно розвивається і це дає можливість пропонувати більш універсальні та зручні інструменти користувачеві. Адже традиційний дзвінок на номер таксі не завжди зручний. В такому випадку є відмінна можливість замовити таксі онлайн. Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то можете розрахувати вартість майбутньої поїздки прямо у нас на сайті, без єдиного дзвінка.

На сторінках нашого сайту розташована зручна форма онлайн замовлення. Це досить зручний інструмент, який дозволить вам повністю замінити традиційні дзвінки. Адже ви зможете заздалегідь розрахувати вартість таксі онлайн, вибрати необхідний клас автомобіля, вказати час подачі та вибрати додаткові послуги, якщо вони потрібні. Завдяки цьому виклик таксі в Києві можна оформити будь-яким зручним для вас способом.

Важливо й те, що у формі онлайн замовлення тепер можна побачити наші автомобілі в реальному часі. Коли водій прийняв ваше замовлення, ви побачите, як він їде за вами прямо на карті міста. Ми доклали максимум зусиль до того, щоб ви могли швидко та зручно замовити найдешевшу службу Києва.

Як замовити дешеве таксі в Києві

У столиці досить багато компаній, алев кожній з них різний парк автомобілів, рівень обслуговування, а також ціни на послуги. Таксі 902 - це найдешевше таксі (Київ). Основною перевагою нашої компанії є ціна таксі. Великий досвід та уважність до деталей дали можливість сформувати одну з найкращих цінових пропозицій, серед всіх таксі в Києві.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити дешеве таксі, але при цьому рівень обслуговування завжди буде на висоті. Завдяки великому парку автомобілів ви можете вибрати клас авто, а також порівняти ціни на майбутню поїздку. Зробити це можна набравши номер замовлення таксі - 902 (callback), а також при оформленні виклику через сайт або наш додаток, вибравши необхідний клас авто.

Тонкий підхід до тарифів дав можливість замовнику обрати та оформити виклик таксі (Київ) дешево, по тарифам стандарт класу, або вибрати автомобіль підвищеного комфорту. Це зручно та просто, адже наші клієнти можуть не переплачувати, в той же час отримувати гідний рівень обслуговування.

Часті запитання про Таксі 902 в Києві

🔶 Як зробити замовлення в Києві?
Оформити замовлення таксі в Києві ви можете, використовуючи короткий номер виклику - 902 (безкоштовно з мобільного). Також вам доступне онлайн замовлення за допомогою форми на сайті або через мобільний додаток. Буде потрібно вказати маршрут поїздки, ввести номер телефону та стежити за подачею авто.
🔶 Чому варто замовити в нашій службі?
Серед основних переваг служби - швидка подача, низька ціна та великий парк авто. Завдяки цьому ви можете вибрати необхідний клас авто за доступною ціною в столиці. Також у вашому розпорядженні зручні способи замовлення, які допоможуть викликати дешеве таксі Києва 24/7/365!
🔶 Як розрахувати вартість таксі онлайн?
Самостійно розрахувати вартість можна на сайті, за допомогою форми онлайн замовлення, а також використовуючи мобільний додаток. Буде потрібно вказати початкову та кінцеву адресу, вибрати клас авто і вказати номер телефону. Після цього ви побачите точну ціну поїздки, та почнеться пошук найближчого вільного автомобіля.
🔶 Які знижки та акції пропонуємо для пасажирів?
Наша служба регулярно проводить акції та дарує знижки постійним пасажирам. Кожне онлайн замовлення в Києві для вас буде дешевше до 20%. Слідкуйте за новинами компанії в соціальних мережах, а також на сайті. Це дасть можливість замовити таксі недорого, економлячи на кожній поїздці по місту.

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ