Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

16:00
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

У більшості випадків таксі нам потрібно безпосередньо перед виходом, коли машина повинна бути подана в максимально короткі терміни. Однак трапляється так, що поїздка у нас планується завчасно і потрібно, щоб таксі було подано на запланований час. У такому випадку варто звернути увагу на послугу - попереднє замовлення таксі у Києві.

Попереднє замовлення таксі найбільш часто використовується при поїздках в аеропорт Бориспіль, або коли потрібно викликати таксі на вокзал, адже саме при таких поїздках на рахунку кожна хвилина та необхідно щоб все було вчасно. У такому випадку варто оператору вказати, на який саме час вам потрібен автомобіль таксі, або вказати це в формі онлайн замовлення. Водій Таксі 902 прибуде в точно призначений час та доставить вас за вказаною адресою.

Послуга завчасного замовлення таксі також використовується при поїздках по місту, адже ця послуга дає можливість ще з вечора подбати про те, щоб таксі прибуло до необхідного часу та доставило вас на роботу, або дітей в школу. Достатньо спланувати свої справи, та потурбуватися про транспорт, сформував завчасне замовлення таксі онлайн, або через оператора служби.

Оформити завчасне замовлення таксі в Києві, а також розрахувати точну вартість ви можете цілодобово за коротким номером - 902 (callback), а також за допомогою форми онлайн замовлення.

Часті запитання про попереднє замовлення

🔶 Що таке попереднє замовлення таксі?
Попереднє замовлення - можливість забронювати таксі на зазначений час. Замовити таксі попередньо можна на будь-який день та час. Це дає можливість заздалегідь спланувати поїздку та не переживати про те, що в потрібний час бракуватиме поблизу вільного авто. Вартість послуги - без доплати!
🔶 Як в Києві замовити таксі завчасно?
Щоб замовити таксі завчасно потрібно вказати точну дату та час подачі автомобіля. Така можливість доступна при оформленні онлайн замовлення з сайту або додатку, а також за номером таксі Києва - 902 (безкоштовно з мобільного). Оператор забронює автомобіль на вказаний вами час.
🔶 Як дізнатися вартість таксі в Києві заздалегідь?
Ви можете розрахувати вартість таксі попередньо. Для цього зручно використовувати форму на сайті або мобільний додаток. Вкажіть маршрут поїздки, а також час подачі авто, після чого ви побачите точну вартість за діючими тарифами. У нашій службі немає доплати за попереднє замовлення.
🔶 Які переваги попереднього замовлення таксі?
Попереднє замовлення зручний в тому випадку, якщо поїздка планується заздалегідь. Часто використовується при замовленні таксі в аеропорт або на вокзал Києва. Вам не буде потрібно шукати автомобіль перед виїздом, адже машину ви забронювали заздалегідь. Також можна отримати знижку та заздалегідь дізнатися ціну поїздки.

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ