Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Найбільш часто таксі нам потрібно для поїздки по короткому маршруту, в межах Києва, або для міжміських поїздок. Однак нерідко зустрічаються випадки, коли автомобіль таксі потрібен на тривалий час, коли потрібно відвідати кілька місць у місті на протязі дня. У такому випадку варто звернути увагу на послугу погодинного обслуговування від Таксі 902.

Погодинне обслуговування в Києві дає можливість орендувати автомобіль таксі з водієм на необхідний час, це може бути 2-3 години, або на весь день. Під час погодинного обслуговування водій таксі стане вашим персональним водієм та буде супроводжувати протягом дня, не відволікаючись на інші замовлення таксі у Києві.

Завдяки послузі погодинного обслуговування ви зможете економити, адже оплата в такому випадку не по кілометражу, а за часом, який вам буде потрібен. Це суттєво економить кошти та дає можливість не турбуватися і не витрачати час на очікування автомобіля таксі, якби ви кожен раз робили нове замовлення.

Особливо популярне таксі погодинно у гостей Києва, які прилітають на 1-2 дні для вирішення всіх питань. В такому випадку суттєво економиться час і можна сформувати та спланувати заздалегідь свій маршрут на наступний день. Служба 902 пропонує найдоступніші ціни таксі, що дасть можливість замовити недороге таксі погодинно.

Дізнатися точну вартість на погодинне обслуговування таксі ви можете, звернувшись до одного з наших операторів за коротким номером - 902 (callback). Оператор розрахує вартість обслуговування, а також підбере для вас найбільш зручний та комфортний автомобіль таксі.

Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

05:00
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ