Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

03:00
 • Оплата водію на карту
 • Тварина
 • Кондиціонер
 • Курьерська доставка
 • По місту
 • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

З кожним роком онлайн замовлення таксі все більш популярне, саме тому багато служб Києва пропонують цей простий та зручний інструмент для замовника. Вам не доведеться дзвонити оператору, чекати на лінії та диктувати адреси майбутньої поїздки, адже все це можна зробити самому, набагато швидше та зручніше.

Завдяки формі онлайн замовлення таксі у Києві ви можете самостійно розрахувати вартість поїздки, вказати необхідні послуги, а також налаштувати всі параметри вашої поїздки, без дзвінків та очікувань.

Онлайн замовлення - це швидкий, зручний та сучасний інструмент, який багато в чому спростить процес виклику таксі Києва. Досить вказати маршрут, після чого ви зможете розрахувати вартість по місту, а також в аеропорт Бориспіль.

Форма онлайн замовлення підтримує всі додаткові послуги, завдяки чому розрахунок вартості поїздки може бути проведений з урахуванням особливостей вашого маршруту та побажань.

Розрахунок вартості відбувається за діючими цінами таксі на момент звернення, а це означає, що вартість завжди буде актуальною. Після оформлення виклику на сайті він відразу потрапляє в програму, де ваше замовлення бачать найближчі вільні водії.

Виклик таксі онлайн - основні переваги для замовника

Проста та зручна форма на сторінках нашого сайту дає можливість не тільки сформувати найпростіший маршрут, але і досить тонко налаштувати параметри поїздки, без участі оператора. Давайте розглянемо основні переваги та можливості:

 • Простота та зручність

  Ви можете оформити як просте онлайн замовлення по місту, вказавши маршрут та номер телефону, так і складний маршрут, коли потрібно заїхати за кількома адресами.

 • Замовляйте на необхідний час

  У формі доступна можливість вказати час подачі автомобіля. Це буде зручно в тому випадку, якщо планується поїздка в аеропорт або на вокзал. Вкажіть час подачі та не турбуйтеся, адже автомобіль буде поданий вчасно.

 • Вибір класу автомобіля

  У нашій компанії існує чотири основні класи автомобілів, а також різні тарифи для кожного з них. Досить вказати маршрут поїздки, після чого порівняти ціни таксі на різні класи автомобілів. Це дасть можливість сформувати онлайн замовлення на недороге таксі Києва, або скористатися перевагами автомобілів преміум класу.

 • Додаткові послуги

  Досить часто потрібні додаткові послуги, які ми додали в форму онлайн замовлення. При формуванні свого замовлення вам достатньо обрати одну або кілька послуг. Після цього буде проведений автоматичний розрахунок вартості таксі з урахуванням всіх обраних послуг.

 • Надбавка до ціни

  Буває так, що в несприятливі погодні умови або в годину-пік викликати дешеве таксі Києва досить складно. У такому випадку можна скористатися можливістю надбавки до тарифу. Під час виклику таксі онлайн вкажіть розмір надбавки, після чого водії побачать більш привабливу ціну, машина знайдеться набагато швидше.

Як працює онлайн замовлення таксі у Києві?

 

Кожен з нас стикався з необхідністю виклику таксі в Києві. Одні компанії пропонують зробити виклик по телефону, повідомивши всі дані оператору, в той же час інші пропонують користувачам оцінити переваги таксі онлайн. Розвиток смартфонів дав можливість удосконалюватися різноманітним сервісам, пропонуючи користувачеві всього в кілька кліків отримати необхідну послугу. Нові тренди не обійшли стороною і сферу таксомоторних перевезень, де компанії постійно удосконалюють різноманітні інструменти, які допомагають замовнику. Так, з'явилися нові та зручні онлайн форми, мобільні додатки, та й сама послуга стала більш інформативною для клієнта. Сьогодні можна не тільки розрахувати вартість онлайн, але і побачити автомобілі на мапі міста, обрати необхідний клас машини та стежити в реальному часі за пересуванням водія. Давайте розберемося, як працює онлайн замовлення таксі Києва, а також які переваги отримують пасажири в нашій компанії.

1. Маршрут поїздки по Києву

В основі онлайн замовлення була закладена максимальна інформативність. Це пов'язано з тим, що користувач повинен мати можливість переконатися в коректності свого маршруту. Ввівши маршрут своєї майбутньої поїздки, ви можете побачити прокладений трек на мапі Києва. Це позбавить вас від можливої ​​помилки та дасть можливість розрахувати вартість таксі онлайн. Після введення маршруту ви побачите точну ціну поїздки, яка розраховується в реальному часі та за діючими тарифами 902.

Маршрут таксі онлайн Київ

Маршрут поїздки може бути прокладений як по Києву, так і за його межі. Наприклад, ви можете розрахувати вартість поїздки в аеропорт Бориспіль, після чого зробити онлайн замовлення таксі на необхідний час. Це зручно, адже ви зможете заздалегідь дізнатися вартість, ще до посадки в салон автомобіля.

2. Корисні додаткові послуги

Наша компанія пропонує користувачеві обрати додаткові послуги. Можливість вибору додаткових послуг робить замовлення більш універсальним та зрозумілим. Якщо вам потрібно не просто оформити виклик з точки "А" в точку "Б", а ви хочете замовити кур'єрську доставку, поїхати зі своїм домашнім улюбленцем або в жаркий день потрібно машина з кондиціонером, то вам не складе труднощів обрати все необхідне в формі онлайн замовлення. Після вибору необхідної послуги у вас зміниться вартість поїздки, так як тариф буде розрахований з урахуванням всіх параметрів і вам не доведеться доплачувати водієві.

Додаткові послуги таксі у Києві

3. Вибір класу автомобіля

У роботі 902 використовуються різні класи автомобілів. Якщо вам потрібно замовити дешеве таксі онлайн, то оптимальним буде «Стандарт» клас. Однак трапляється так, що необхідний автомобіль «Комфорт» класу, або вам потрібно перевезти габаритний вантаж - «Універсал». У такому випадку варто змінити клас автомобіля в процесі формування виклику. Кожен клас авто має свої тарифи, які ви можете порівняти змінюючи клас автомобілів. Це досить зручно, адже ви можете порівняти вартість поїздки на різні класи авто.

Як розрахувати вартість таксі онлайн та сформувати виклик?

Важливим для користувача будь-якої послуги є її вартість. Найчастіше саме вартість впливає на прийняття рішення про користування обраною послугою. Служба 902 - дешеве таксі Києва, так що вам не варто переживати про вартість поїздки. Досить розрахувати маршрут онлайн, після чого ви переконаєтеся в цьому.

Ми вже згадували про різні класи автомобілів, завдяки яким наші замовники можуть обрати необхідний тариф, шляхом зміни класу авто. Найдешевше таксі буде по класу стандарт.

1. Вартість таксі за різними маршрутами

Найбільш часто потрібно розрахувати вартість таксі по короткому маршруту, де тільки точки «А» та «Б». У той же час трапляється так, що необхідно прокласти маршрут поїздки відразу за кількома адресами. Для цього в формі онлайн таксі Києва була передбачена можливість розрахунку вартості відразу за кількома адресами. Завдяки цьому ви можете оптимально спланувати поїздку та розрахувати вартість таксі по необхідному класу автомобіля.

Маршрути таксі по Києву

2. Розрахунок вартості та ціна в реальному часі

Важливо запропонувати замовнику таксі Києва актуальну інформацію про вартість поїздки, а також можливість заздалегідь розрахувати вартість. Це зроблено для того, щоб у вас не виникли розбіжності з водієм, а також, щоб ви могли заздалегідь спланувати бюджет на поїздки в таксі Києва. У нашій службі ціна таксі вам відома відразу, а не по закінченню поїздки. Розрахунок вартості проводиться в реальному часі та по тарифам на момент вашого звернення. Що буде досить зручно і вам не доведеться переживати про оплату.

Чому варто замовити дешеве таксі Києва онлайн?

У Києві великою популярністю користується дешеве таксі. Пов'язано це з тим, що люди уважно відносяться до витрат та оцінюють всі переваги. Адже погодьтеся, іноді переплачувати не має сенсу. У той же час наша компанія прагне надати не тільки доступні послуги, а й уважно ставиться до якості обслуговування кожного пасажира. Не варто лякатися словосполучення «дешеве таксі», адже це стосується лише ціни поїдки, а якість завжди буде на висоті.

Важливим для нас є доступність послуги, щоб кожен житель або гість Києва міг користуватися послугами без обмежень. Для цього ми доклали максимум зусиль та постаралися зробити найбільш лояльні ціни, а також умови. Сьогодні ви можете переконатися в цьому, досить розрахувати вартість таксі онлайн. Це дає вам можливість пересуватися по місту та не переживати про витрати, адже великий парк автомобілів, а також оптимізація всіх процесів усередині служби, дають можливість запропонувати кожному замовнику недороге таксі Києва.

Для вашої зручності ми розробили зручну форму, яка дає можливість викликати дешеве таксі Києва онлайн. Розраховуйте вартість в будь-який зручний час та користуйтеся послугами без обмежень. Також варто звернути увагу на те, що зараз діє знижка на кожне онлайн замовлення у Києві. Завдяки цьому ви отримуєте подвійну вигоду!

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ