Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Трапляється так, що потрібно зустріти гостя в аеропорту або на вокзалі. Однак не хочеться відриватися від своїх справ, а також витрачати час та кошти на поїздки. У такому випадку кожен з нас шукає вихід з ситуації, що склалася, і він є - зустріч з табличкою таксі.

Вам не доведеться відриватися від своїх справ та їхати в аеропорт, або на вокзал. Досить звернутися в недороге таксі Києва - 902 і замовити зустріч з табличкою, після чого водій самостійно зустріне вашого гостя та доставить за вказаною адресою. Зустріч з табличкою досить популярна, адже замовнику не доведеться шукати автомобіль таксі на галасливій парковці, або користуватися послугами приватних водіїв. Завдяки цій послузі ви зможете організувати зустріч біля виходу з паспортного контролю, або у вагона поїзда.

Досить часто послугою зустрічі з табличкою користуються в аеропортах, де після довгого польоту не хочеться витрачати час та шукати машину на парковці. Замовити зустріч з табличкою таксі можна з-за кордону, для цього існує форма онлайн замовлення. Ви можете завчасно, ще до вильоту в Києві оформити онлайн замовлення, після чого отримаєте дані автомобіля та після виходу залишиться лише знайти табличку з вашим ім'ям.

Вартість даної послуги більш ніж доступна, ознайомитися з цінами таксі ви можете на сторінках нашого сайту. Оформити замовлення таксі в аеропорт Бориспіль, або на вокзал ви можете цілодобово, для цього достатньо набрати наш короткий номер - 902 (callback), або оформити онлайн замовлення.

Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

05:15
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ