Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

Однією з популярних додаткових послуг таксі в Києві є замовлення автомобіля з кондиціонером. У спекотний літній день немає нічого приємнішого, ніж відчувати прохолоду в шляху, отримуючи максимум комфорту при кожній поїздці. Звернувшись до служби Таксі 902, ви можете оформити замовлення таксі з кондиціонером. У Києві ця послуга досить популярна серед пасажирів. У нашій компанії ви можете викликати авто з кондиціонером за допомогою короткого номера - 902 (callback), а також залишивши заявку на сайті або в мобільному додатку - онлайн замовлення таксі.

Розрахувати вартість таксі з кондиціонером

Для багатьох жителів Києва важливим критерієм при виборі таксі є доступні тарифи на послуги. Для зручності наших замовників ми пропонуємо одні з найдоступніших цін таксі Києва. Розрахувати вартість таксі з кондиціонером ви можете через оператора, набравши наш короткий номер, а також скористатися одним з варіантів онлайн замовлення. Вкажіть точний маршрут майбутньої поїздки, а також використовуйте додаткову послугу - таксі з кондиціонером. Ціна буде розрахована автоматично, за діючими тарифами на момент розрахунку поїздки. Ваш виклик бачитимуть лише ті водії, які можуть надати дану послугу, а також знаходяться поряд з адресою подачі. Завдяки цьому ви зможете не тільки розрахувати таксі з кондиціонером онлайн, але і отримати найшвидшу подачу таксі в Києві.

Найдоступніша ціна таксі Києва

Основною особливістю служби Таксі 902 є доступні ціни для пасажирів. Це дає можливість киянам скористатись послугами без переплат, а також економити на кожній поїздці. Якщо у вас планується поїздка навіть в самий спекотний літній день, то нашакомпанія готова запропонувати комфортний автомобіль, з охолодженим салоном, за найпривабливішою ціною в Києві. Серед основних переваг нашої служби:

 • Швидка подача автомобілів в будь-яку точку Києва і передмістя;
 • Великий вибір додаткових послуг для пасажирів;
 • Можливість розрахувати точну вартість самостійно;
 • Доступні та лояльні тарифи таксі по місту і за його межі;
 • Різні класи автомобілів для комфорту будь-якої поїздки.

Якщо вам потрібно недороге економ таксі з кондиціонером в Києві, то ви без найменших сумнівів можете звернутися в нашу компанію. Ваша поїздка буде зручною, комфортною та недорогою. Переконатися в цьому досить просто, адже завжди є можливість розрахувати вартість таксі з кондиціонером онлайн, або звернутись до оператора служби 24/7.

Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

02:45
 • Оплата водію на карту
 • Тварина
 • Кондиціонер
 • Курьерська доставка
 • По місту
 • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ