Таксі 902 - дешеве таксі Києва. Надійно та недорого.
Онлайн замовлення таксі в Києві! Швидка подача, низька ціна.

Меню

ціна таксі у Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з основними цінами на послуги таксі в Києві. Точну вартість майбутньої поїздки ви можете цілодобово розрахувати за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись до оператора.

Розрахувати точну вартість майбутньої поїздки ви можете на нашому сайті, а також звернувшись до оператора за коротким номером - 902 (callback)

Преимуществом Такси 902 являются цены на услуги. Благодаря многолетнему опыту нам удалось сформировать наиболее выгодное ценовое предложение среди такси Киева. Немаловажно и то, что нам удалось сохранить высокий уровень обслуживания, оставляя возможность каждому нашему заказчику экономить на услугах такси.

Обратившись в Такси 902, вы можете оформить заказ не только по Киеву, но и для междугородних поездок, либо в аэропорт Борисполь. Качественный парк автомобилей и профессиональные водители максимально быстро и безопасно доставят вас по указанному адресу. Да еще и по самым низким ценам такси в Киеве. Убедиться в этом вы можете, рассчитав стоимость онлайн, либо обратившись к нашему оператору.

На страницах нашего сайта вы можете ознакомиться с примерными ценами по наиболее популярным направлениям:
- цены по Киеву;
- цены на междугородние поездки;
- цены такси в аэропорт Борисполь.

Точную стоимость предстоящей поездки можно рассчитать самостоятельно при помощи формы онлайн заказа, а также вы можете круглосуточно обратиться к одному из наших операторов по короткому номеру – 902 (callback). Оператор Такси 902 рассчитает точную стоимость предстоящей поездки, а также подберет ближайший свободный автомобиль.

Большинство жителей и гостей Киева стараются экономить и экономия эта должна быть разумной. Такси 902 является тем редким случаем, когда экономия не происходит в ущерб качеству, ведь мы внимательно следим за тем, чтоб каждый заказчик получил не только самое дешевое такси Киева, но и качественный сервис!

Часті запитання про ціни Таксі 902

🔶 Які зараз актуальні ціни таксі?
Ознайомитися з актуальними цінами таксі в Києві, а також на міжміські поїздки, ви можете на сторінках нашого сайту. Мінімальне замовлення - 30 грн., Тариф по місту - 5 грн/км, міжміське таксі - 6 грн/км. Також доступні ціни таксі на додаткові послуги та різні класи автомобілів.
🔶 Як розрахувати вартість таксі в Києві?
Точну вартість таксі ви можете розрахувати онлайн, використовуючи форму на сайті, або через оператора. Вкажіть маршрут поїздки та оберіть клас авто, після чого ви побачите вартість поїздки за актуальними тарифами служби. Також можна звернутися до оператора за номером - 902 (безкоштовно з мобільного).
🔶 Чому замовлення Таксі 902 - краще рішення?
Якщо ви шукаєте дешеве таксі в місті Київ, то наші ціни вас приємно здивують. Розрахуйте вартість онлайн або за номером замовлення. Також ми регулярно проводимо акції та даруємо знижки для пасажирів. Таксі 902 - швидка подача, великий парк авто та якісний сервіс за доступними цінами.
🔶 Як отримати знижку на поїздку в Таксі 902?
Регулярні акції та знижки на поїздки допоможуть вам економити при кожному замовленні. Розрахуйте вартість та замовте авто онлайн, так ви зможете економити до 20% на кожній поїздці. Знижка пропонується на замовлення з сайту або додатку служби.
Розрахуйте вартість таксі онлайн
Ще більше вигоди від Таксі 902! На всі онлайн замовлення з нашого сайту діє знижка! Розрахуйте вартість поїздки онлайн!

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

09:45
  • Оплата водію на карту
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Поточна вартість

Додано до тарифу

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ КИЄВА 24/7
РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН АБО ЗА НОМЕРОМ